FİLM HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTİN
FİLM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR FİLM HAKKINDA 5 ADET YORUM YAPILDI
tatar ramazan 12 Şubat 2017 / 17:55

Kesinlikle ve kesinlikle Türk kanı damarlarımızda akarken ne kadar şanslı olduğumuzu hissederek izledim filmi. Millet sevgisi, vatanının bölünmez olduğu ve Türk Milleti’nin o güçlü sarsılmaz duruşu filmde o kadar güzel lanse edilmişti ki ilk kez bir Türk filminden bu kadar etkilendim. Bence bu filme giderseniz kazanacağınız yüzlerce duyguyla filmden ayrılacaksınız. Gerçekten muhteşem…

Yaşar 12 Şubat 2017 / 17:55

film Türk sineması açısından çok önemli. gelişmiş teknolojilerle birlikte kurgu konu birbirini tutunca filmin izleme keyfi daha da artıyor. filmden çıktım ve arkadaslara anlatirken tekrar gidesim geldi. halen gitmeyen varsa mutlaka gidin derim.

Kerime 12 Şubat 2017 / 17:55

mükemmel bir film kesinlikle izlemeye değer 🙂

Ahmet 12 Şubat 2017 / 17:55

Aksiyon sahneleri, kurgusu ve oyunculukları ile iyi bir film diyebilirim. Murat Serezli ustalık döneminde olduğunu göstermiş. Filmle ilgili olumsuz olarak söyleyebileceğim şey ise, yersiz ve anlamsız diyaloglar. Filmin asıl amacına hizmet etmeyen bazı sahneler vs. Bu sebeple bu filmi yazdığım bir yazıda “Fury” ile karşılaştırdım. Dağ-2 kesinlikle kaçırmamanız gereken bir yerli yapım. İyi seyirler.

ahmet4 12 Şubat 2017 / 17:55

Beni inanılmaz etkiledi ilki kadar güzel bir filmdi. Gitme imkanı olan herkesin bu filmi izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum.

BU FİLMLEREDE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?